Популярне

Хмарочоси, які вироблятимуть кисень: міф чи реальність?

 Стефано Боєрі, італійський архітектор, який втілив у життя проект «Вертикальний ліс». Основне мета цього проекту це поєднання житлових будинків із зеленими насадженнями задля збільшення екологічно чистого середовища.

 Проект «Вертикальний ліс» уже втілений у Італії (місто Мілан) та очікується у Швейцарії та Китаї. В Італії він складається із двох хмарочосів висотою 119 та 87 метрів. У цих багатоповерхівках розміщенні звичайні офіси, торгові центи, кафе, житлові площі, кінотеатри та крім цього є вітряки на даху, сонячні батареї та система фільтру дощової води. Проте, ключовим моментом у них є поєднання в одному приміщенні залізобетонних конструкцій та лісу. Адже посеред холів, коридорів, балконів та навіть даху ростуть екзотичні рослини ( серед них 800 різних дерев, 15000 газонів та 4000 кущів). Рослини, які розміщенні посеред хмарочосів були підібрані ретельно та розташовані так, щоб утворювати єдину екосистему. Це дозволяє їм змінювати свій зовнішній вигляд відповідно до пори року. Крім цього, у хмарочосів розроблена інтелектуальна система, на основі якої рослини автоматично забезпечуються водою та світлом. У Китаї архітектор Стефані Боєрі планує побудувати  такі ж два хмарочоси із вертикальними садами. Висота їхня повинна складати 108 та 200 метрів, а розміщений у них ліс буде включати 600 дерев великих розмірів, 500 – середніх та 2500 – чагарників. Ця кількість рослин зможе в добу виробляти 60 кг кисню та полинати 25 тонн вуглекислого газу. Будівництво планується завершитися до наступного року.
У зв’язку із постійним погіршенням екологічної ситуації на нашій планеті, проект «Вертикальний ліс» є досить доцільним. І в першу чергу у Китаї, де величезна кількість населення та масштабні обсяги виробництва.

Марійка Міньковська
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією