Популярне

Українська освіта та її проблеми.

У XXI столітті ми бачимо, що освіта, тим більше вища, відіграє дуже важливе значення для більшості українців.

За рейтингом країн серед найбільшого охопленням населенням вищої освіти наша Україна входить у 20. Проте у нас є серйозні проблеми з її якістю  та з самою її подачею. На жаль, виникає велика прірва між навиками, які отримують студенти престижних вузів, та потребами, які вимагають від них провідні компанії.
Основною проблемою нашої освіти є те, що вона залишається на радянському рівні. Студентам подають теоретичний матеріал великими об’ємами, та без практичного застосування. А це є глобальна проблема усієї освіти, коли теорії багато, а практики немає, адже мало володіти інформацією, потрібно ще й вміти її правильно та вчасно застосовувати. Крім того, таке навчання не розвиває «особисті» навички самих студентів. HR-спеціалісти звертають увагу, що досить часто у кандидатів не достатньо розвинуті комунікаційні навички. Це погано впливає на їхню «подачу» себе на співбесіді, адже наша освіта не навчає самопрезентації та самоподачі.
В першу чергу, українській освіті потрібно ставити за ціль - не виписати чим побільше дипломів та випустити їх у світ, для галочки, а виховати хороших кадрів, які зможуть самостійно мислити та швидко адаптуватися до навколишнього середовища. Головною метою кожного викладача повинна бути не насадження своїх суджень студентові, а направлення кожного з них на вироблення власних думок щодо питань, які виникають. В свою чергу студенти повинні вміти швидко вчитися, не за ради «папірчика» з оцінками, а для власного саморозвитку та для збільшення перспектив і можливостей, які відкриються перед хорошим спеціалістом у майбутньому.

Марійка Міньковська
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією