Популярне

Море для покращення здоров’я.

Літо - це чарівна пора, яка завжди асоціюється з віддихом. І немає великої різниці чи ти працівник чи ти ще студент, проте саме цей час, кожний використовує для відпочинку. І велику роль  у цьому відіграє сонце, море та пісок.

Як не дивно, та і вчені і лікарі об’єднуються в думці, що море це одне з основних природних засобів лікування, яке допомагає покращити власне здоров’я. Велику роль у цьому відіграє саме морська вода, яка схожа на людську плазму. За допомогою цього вона легко попадає  в шкіру людини, та насичує її поживними мінералами, такими як: магній (покращує імунітет), кальцій ( зміцнює кістки), йод ( нормалізує обмінний процес), калій ( внормовує артеріальний тиск), бром (заспокоює нерви) та інші.
Проте найважливіше при плануванні літнього відпочинку правильно обрати саме море. Одним із найкорисніших ( хоч по назві і не скажеш) вважається мертве море. Не зважаючи на те що медики не рекомендують у ньому купатися, проте воно  славиться найбільшою кількістю корисних грязей та солей та корисними мінералами (12 із 21 корисного мінерали). Це в свою чергу робить його одним із найчистіших морів на нашій планеті. На березі цього моря найкраще лічити шкірні захворювання, дихальні хвороби та хвороби суглобів.
Червоне море займає у рейтингу корисності друге місце. Зважаючи на те, що воно багате на коралові рифи, які багаті корисними мінералами,  у ньому рекомендується  поплавати. Особливо варто там покупатися хворим із сердечно-судинними захворюваннями.
Третє місце розділяють між собою Чорне, Егейське, Середземне та Адріатичне море. Вони усі володіють приблизно однаковою кількістю поживних мінералів та мають оздоровчий ефект. Хороший клімат із відсутністю різких перепадів температури дозволяє відпочивати як і здоровим людям так і хворим на серцево судинні та нервові захворювання.
Проте, зважаючи на те, що в більшості випадках усі їдуть на море не лише по лежати на пісочку, а й покупатися, то найкращим варіантом є Чорне море. Адже його склад води найкраще підходить для складу людської крові.
 

Марійка Міньковська
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією