Популярне

«1944» - послання кримських татар.

«Ви думаєте, що ви боги
Але всі помирають»
Варто задуматися, який глибокий зміст вклала в ці слова Джамала і чи дійсно 42 країни світу зрозуміли наскільки це болюче питання для Криму та України в цілому.
 

Неможливо передати відчуття патріотичного населення України, коли оголосили що Євробачення 2016 перемогла українська співачка Джамала. Гордість не лише за те що виграла на Євробаченні Україна, яку представила Джамала, а й за її пісню, яка своєю щирістю та правдивістю заставила задуматися людей із 42 країн світу. Хочеться на це дуже сподіватися. Можна подумати що Джамала своєю піснею «1944» старалася звернути увагу суспільства на утиски свого народу, кримських татар, які вони зазнавали у 1944 році і знову зазнають від Росії. І зважаючи на те, що вона отримала перше місце, хочеться вірити, що її почули, зрозуміли, підтримали та визнали. Адже міжнародна спільнота не може залишатися осторонь таких проблем.
Найважливішим моментом її перемоги є те, що тепер світ почувши голос справжнього Криму, може йогу чути ще частіше. Як не крути, але ця пісня при кожному її прокручуванні буде нагадувати про проблему кримських татар, яка є ї на сьогодні. Також саме «Євробачення-2017» повинне пройнятися темою Криму та кримських татар. Було б досить символічно, якби до того часу українська влада зробила все можливе і не можливе, щоб саме в українському Криму було проведено «Євробачення-2017». Хтось скаже, що це не реально, але час є, тай надія вмирає останньою.
 

Марійка Міньковська
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією