Популярне

Росія зриває гнів на українцях

Росія продовжує ідеологічну гібридну війну проти України. В середу Московський суд засудив 73-річного українця Юрія Солошенка до шести років колонії суворого режиму за шпигунство на користь України. Днем раніше ФСБ заборонила в’їзд в Росію сестрі української льотчиці Надії Савченко.

Ці агресивні рішення співпали з оприлюдненням Радою безпеки Нідерландів звіту по катастрофі Малазійського Боїнга над Донбасом, де уся вина за трагедію покладена на Росію, повідомляє КНК Медіа.

Московський міський суд сьогодні, 14 жовтня, засудив колишнього директора українського заводу «Знамя» 73-річного Юрія Солошенка до шести років колонії суворого режиму за шпигунство на користь України, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Інтерфакс.

Справу Солошенка Московський міський суд почав розглядати на початку жовтня в закритому режимі, оскільки вона має гриф «таємно».

За словами адвоката Геннадія Блохіна, його підзахисний повністю визнав провину.

Солошенко був затриманий у серпні минулого року, коли приїхав у Москву для зустрічі з діловими партнерами. За статтею 276 КК України (шпигунство) колишньому директору загрожує від 10 до 20 років колонії. При цьому, як заявляв син ув’язненого, «всі знають, що його підставив знайомий, з яким він співпрацював і якому довіряв».

У квітні цього року МЗС України заявляло, що Росія не дає дозволу на відвідування консульськими посадовими особами України заарештованих громадян України, які утримуються на території Росії.

«Незважаючи на неодноразові звернення про допуск консульських посадових осіб України до ув’язнених українських громадян, російська сторона нехтує взятими на себе зобов’язаннями і не дає дозволу на відвідування консульськими посадовими особами України заарештованих громадян України Миколи Карпюка ... Станіслава Кліха ... Валентина Вгівского та Юрія Солошенка», – заявив тоді спікер Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс.

За його словами, російська сторона також не дає дозволу на допуск консулів України до затриманих Олега Сенцова, Олександра Кольченка та Геннадія Афанасьєва.

Як повідомляло КНК Медіа, ФСБ заборонила сестрі Надії Савченко Вірі, яка також є єдиним свідком захисту, в’їзд до Росії до 2020 року.

Не виключено, що такі жорсткі рішення російських правоохоронців і суду є своєрідною «відповіддю-демаршем» Кремля на вчорашнє оприлюднення Радою безпеки Нідерландів підсумкового звіту щодо катастрофи Малазійського Боїнга 777 над Донбасом.
 

Савицький Валерій
Всі статті автора

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією