Популярне

Єдина формула, яку ми готові прийняти, — це «формула України»

Виступ народної депутатки України від «Голосу» Інни Совсун на всеукраїнському віче «Ні капітуляції»:

— Слава Україні! Слава всім тим, хто прийшов сьогодні на Майдан. Тому що Майдан — це те місце, куди приходять справжні патріоти для того, щоб їх почула влада. І я впевнена, те, що ви прийшли сьогодні сказати, — це «Ні капітуляції!». Це те, для чого ми виходимо на Майдан не вперше. Майдан виходив сюди у 2004 році, 2013-2014. Це Майдан справжніх патріотів, і я пишаюся, що сьогодні тисячі людей знову вийшли, аби озвучити свою позицію.

Сьогодні у нас дуже тяжка ситуація. Ми чуємо дуже багато про перемовини з ворогом. Чого ми не чуємо? Ми не чуємо червоних ліній, які не готові перейти переговорники. Але ми знаємо, що ці червоні лінії є. Вони повинні бути озвучені президентом. І Майдан пришов сюди, аби зафіксувати ці червоні лінії. Ми повинні пояснити владі, що ніхто не допустить капітуляції — ані 13 мільйонів людей, які проголосували за президента Зеленського, ані 20 мільйонів тих, хто не голосували за нього. 

На жаль, нам доводиться нагадувати про це президентові. Ми чуємо цілий тиждень: «не чіпайте президента», «президенту народ довірив досягнути миру», «президент все пояснить у відеозверненнях». Відеозвернення — це не формат спілкування з народом. Правда? 

Президент повинен прийти до народу, до парламенту і пояснити, на чому він стоїть. А стояти він може тільки на одному — на тому, що Україна є суверенна і цілісна, і ми не можемо підважувати нашу цілісність та суверенітет. Ми не можемо здавати ані сантиметра нашої території. Кожен метр української території відвойований українськими військовими і добровольцями, які також сьогодні тут, на Майдані. Але ще більше їх на Сході — вони утримуть кордони України. 

Слава Героям!

Ми не можемо ховати нашу позицію за якимось формулами. Єдина формула, яку ми готові прийняти, — це «формула України». Не «формула Путіна», не «формула Штайнмаєра».

«Формула України», яка виписана у нашій Конституції та за яку загинули тисячі людей, Перед тем, как зарегистрироваться на сайте из топ лучших казино онлайн России , стоит ознакомиться с его поощрительной системой. Часто встречаются релоад бонусы, кэшбек и подарки для хайроллеров — це формула єдиної, суверенної країни. 

Ми чули також, що парламент має голосувати за особливий статус територій. Це не так. Я зі свого боку скажу, що ми зробимо все можливе, щоб ніякого особливого статусу, ніяких умов, які нам нав'язує Росія чи Путін, парламент не підтримав. І ми переконані, що тисячі людей, які вийшли сьогодні на Майдан, вийдуть ще раз і ще раз, і переконають президента в тому, які межі ми не можемо переступати. Для цього ми не раз виходили сюди, для цього ми прийшли у парламент, і я переконана, що спільно ми відстоїмо те, заради чого ми боремося, — спільну, єдину, цілісну, заможну Україну. Слава Україні!

Тернопіль

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією