Популярне

Стронгмен із Чернівців підкорив перший етап Кубку Європи 2016

Перемога буковинця не є першою в його активі. Починаючи із 2009-го року, Констянтин Ільїн впевнено здобуває титул «Найсильнішої людини України» та гідно представляє свою країну на чемпіонатах світу, здобувши вже 3 рази основний приз на Кубку Європи.

Тому, коли 23.04.2016 року у Чернівцях відбувалися змагання першого етапу Кубку Європи  2016 із стронгмену, у глибині душі всі знали, хто здобуде пальму першості.
Цьогоріч  конкуренти буковинця були достатньо сильними і не дозволили йому виграти усі  вправи. Змагання складалися із 5 надскладних силових вправ. Констянтин Ільїн був першим у 4 із 5, а от перемогу в останній заключній вправі «шари» поділив із учасниками Робертом Цирвусом (Польща) та Пірошем  Феро (Словаччина), які  і розділили між собою 2 та 3 місце у турнірній таблиці.
Участь у конкурсі брали учасники із різних країн: Молдови, Румунії, Угорщини, Чехії, Словаччини та Польщі. Кожен із них показував хороші результати, проте перемогу у чесному бою здобув таки наш українець.
У Чернівцях дані змагання проходять уже не вперше і, як зізнався, Констянтин Ільїн, саме шалена підтримка публіки та земляків стає тим головним стимулом для здобуття перемоги.
Вітаємо славетного буковинцями із цим титулом та бажаємо сили та наснаги, витривалості показати не менш гідні результати на подальших етапах конкурсу.
 

Оксана Москалюк
Всі статті автора

Чернівці

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією