Популярне

Усе зайве – геть!

Чи то на генетичному рівні, чи то ще на якомусь рівні, але так вже повелося, що наш народ любить усе зберігати «на всякий випадок». Такі речі не лише займають безліч місця у приміщенні, але й висмоктують енергію.

З чого варто почати?
1.    Гардероб.
Одяг зношується, виходить із моди, змінюються смаки господаря, але ми вперто не продовжуємо не помічати, що ця кофтинка у минулому. Не носимо її, але виділяємо почесне місце десь у кінці полиці. Позбудьтеся усього зайвого одягу, - і Ви відчуєте полегшення.
2.    Газети та журнали.
Цього добра у домі достатньо особливо тоді, якщо Ви виписуєте періодичні видання. Залиште лише те, що Ви плануєте перечитувати або там міститься важлива інформація.
3.    Документи.
Особливо важливі документи зберіть в окремі папки в залежності від їхніх «тематики (рахунки за комунальні послуги в одну, паспорт та інші сімейні документи – в іншу).
4.    Аптечка.
Напевно, у багатьох так – вітаміни на поличці у вітальні, знеболювальне – на кухні і так далі. Систематизуйте все і зберіть в одну яскраву коробку. Для Вас же краще.
5.    Посуд.
Тріснута чашка або тарілка…Гарна. Шкода. нехай ще постоїть… Порада зрозуміла – усе на смітник!
Посуд, яким Ви користуєтесь лише « в особливих випадках», тобто «парадні», зберіть в один ящик і поставте окремо. Таким чином Ви не лише звільните місце на кухні, а й убезпечите цей посуд від можливого падіння.
 

Ірина Кардаш
Всі статті автора

Дім

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією