Популярне

Як побороти плісняву?

Де б Ви не були, завжди уважно оглядайте приміщення, особливо при покупці нового житла, адже пліснява – серйозний ворог не лише стін, але й здоров’я.

Вона викликає серйозні хвороби, у першу чергу, дихальних шляхів (астму, запалення легень), а у дітей – це хронічний нежить, кашель, бронхіт. Люди, які дуже довго прожили у приміщенні з пліснявою, жаліються на нудоту, головні болі. Пліснява ослаблює імунну систему, викликає алергічні реакції.

Першим сигналом появи плісняви у Вашому домі може бути запах погребу, сирості.

Вона не з’являється просто так і де їй забажається. Її головна умова: сирість, волога, погана вентиляція. З опису зрозуміло, що найулюбленішим місцем плісняви є ванна кімната, але боротися з нею не дуже важко. Потрібно регулярно витирати стіни, висушувати вологі рушники, провітрювати, збільшити температуру приміщення та утеплити стіни.

Існує дуже багато способів, щоб раз і назавжди позбутися цієї проблеми. Винайшли навіть спеціальні суміші, антисептичні засоби, які без проблем  можна придбати у будь-якому магазині. Головне пам’ятати, що будь-який хімічний засіб – це отрута, тому поводитися з ними потрібно дуже обережно.

До ефективних засобів боротьби з пліснявою належить також
-    перекис водню, до того ж вона не шкідлива та не має їдкого запаху/
-    оцет/
-    білизна та нашатирний спирт чудово перемагають плісняву на твердих непористих поверхнях (стінах ванної кімнати, скла). Мінусом цих засобів є їхній їдкий запах, який може викликати проблеми зі здоров’ям.
-    харчова сода – безпечний та натуральний засіб.
-    Який би спосіб і засіб Ви не обрали, пам’ятайте, що головне – це безпека у використанні.
 

Ірина Кардаш
Всі статті автора

Дім

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією