Популярне

Здоров`я

«Мелодія» під час сну, або як побороти хропіння?

Хропіння…У багатьох це слово асоціюється з муками. А хіба не так? Ніч у розпалі, а Ви сидите на ліжку і слухаєте «мелодію» з вуст сплячого поруч. Добре, якщо це Ваш чоловік – збудили і справі кінець, але такий спосіб не вирішить проблему.

Який трав’яний чай варто випити?

Чай – напій, який п’ють не тільки зимою. Саме в холодну пору року чай зігріває, піднімає настрій. Але і влітку він невід’ємний. Адже в холодному вигляді може врятувати від спеки. Для здоров’я, фізичного стану які чаї найкраще вживати?

Все для щастя та здоров’я

Більшість із нас впевнені, що вести здоровий спосіб життя – це складно. Це зовсім не складно, складно тим, хто не хоче прикласти значних зусиль. Варто тільки зробити для себе певний робочий графік та слідувати йому.

Чим менше солі, тим краще

Натрій – один із найважливіших речовин, важливих для життєдіяльності, але лише у малих дозах – 2,3 грама (чайна ложка) в день для людей старших 14 років. При цьому потрібно враховувати стать і вік.

Не лише розслабляє

Ні для кого не секрет, що масаж – ідеальний спосіб розслабитися, але це далеко не всі його заслуги. З’ясовано, що масаж протягом 45 хвилин збільшує кількість лімфоцитів у крові. Це оберігає організм від інфекцій.

Бережемо очі від втрати зору

Якщо Ви проводите багато часу за комп’ютером або Ваша робота безпосередньо з ним пов’язана – необхідно знати народні засоби, які «тримають у формі» зорові аналізатори.

Що шкодить здоровʼю ніг?

Деякі наші дії шкодять нашим ногам. То ж яких звичок потрібно позбутись?

Лікуємо задирки на пальцях

Відомо, що навколо нігтів можуть утворюватись задирки. Причиною їх утворення може бути особистий неправильний догляд. Задирки – це шматочки, які відокремлені від шкіри. Для нас вони неприємні, адже чіпляються за одяг, відриваються, утворюють болісні відчуття.

Хочу їсти, але на дієті: продукти, які втамовують голод

Ви щойно вирішили сісти на дієту, обмежити себе у їжі, але шлунок постійно нагадує, який він голодний? Вам мариться смачна їжа і скоро вже той час, коли Ви «зірветесь»? Навіщо ж себе мучити та морити голодом. Просто зменшіть порції і переходьте на здорове харчування. Але що робити, коли апетит розігрався не на жарт, але Ви не хочете зривати дієту?

Що заважає схуднути: поради, які не діють

Ви вже роками сидите на різноманітних дієтах, а максимальний результат – мінус 2 кг? Що ж, можливо, потрібно переглянути певні правила? Давайте розберемося.

Незабаром весна: покращуємо зовнішній вигляд

Наближається ще одна чудова пора року – весна. Вже всі очікують збільшення дня, цвітіння квітів, а головне появу більше посмішок на обличчі у людей. Підготовка до цієї чарівної пори року – чи не найкращі клопоти які можуть виникнути у дівчат та жінок.

12 цікавих фактів про їжу

Звичні для нас продукти інколи можуть здивувати своїми властивостями, про які ми і не підозрюємо або своєю незвичайною історією. Ось трохи цікавих фактів:

Біле вино – запорука здоров’я

Біле вино у помірних дозах – прекрасна можливість поєднати приємне з корисним. Завдяки білому вину організм отримує багатий вітамінно-мінеральний склад, який допомагає боротися з різними хворобами та служить у якості профілактики.

Пустеля в ротовій порожнині (ксеростомія)

Сухість у роті – досить поширене явище. Воно вказує не тільки на наявність серйозних захворювань, але й на те, що людина пережила стрес або зазнає постійної перевтоми.

Сушені яблука: їсти чи не їсти?

Свіжі яблука цілий рік – не проблема. Саме тому цей же фрукт у сушеному вигляді, як правило, ігнорують. А дарма! Порівнюючи їх із свіжими яблуками, при довготривалому зберіганні вони не втрачають своїх корисних властивостей, вітамінів та корисних речовин. Їхня користь полягає у здатності покращувати травлення, роботу кишечника, стан шкіри та нігтів, знижувати тиск, покращувати мозкову діяльність.

Різко встали і…темрява в очах

Ви піднімаєтесь із стільця або з ліжка після сну, але на якихось декілька секунд перед очима все потемніло, голова різко «закрутилась», а у вухах щось дзвенить… Ситуація знайома для багатьох, але все одно лякає. Причиною цього явища у більшості випадків є прояв артеріальної гіпертонії чи гіпотонії.

Пальмова олія: користь чи шкода?

Пальмова олія - це олія рослинного походження, яку отримують з м’якоті плодів олійної пальми. Вона має смак та запах горіха. Її додають до складу маргарину, спредів, виступає як замінник вершкового масла.

Чарівний вплив поцілунку

Філематологія – наука, яка займається вивченням природи та особливостями поцілунку. Сьогодні поцілунок має вплив на людське здоров’я, а ще може вказати на певні зв’язки та виразити любов.

Чому не вдається заснути?

Ви прикинулись рано вранці і увесь день були на ногах, нарешті прийшли додому, лягаєте у ліжко і…не можете заснути.

Хронічна тривога

Навряд у світі знайдеться людина, яка ніколи не тривожилася. Це неприємне відчуття – невід’ємна частина нашого існування. Добре, якщо це епізодично, але інколи здається, що страх з нами 24 години на добу і доводить до справжньої паніки: чи замкнула я двері квартири, чи сподобався начальнику мій проект, як пройде мій виступ?

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією