Весняна пора року – особлива для кожного із нас. Саме після зими ми вступаємо не тільки в нову пору року, але й у нове життя.
Все навколо цвіте та пахне, а ми відповідно намагаємося й самі слідувати даній тенденції. Одягаємо новий одяг, парфуми і йдемо підкорювати нові вершини. до нового весняного одягу ми взуваємо і нове взуття, щоб бути стильною. Тільки ця новизна потім приносить маленькі неприємності – мозолі. Хоча мозолі виникають не тільки на ногах, але й руках, зараз пік різних робіт на полі, а тому без мозолів не обійтись.
Мозолі – це ущільнення на шкірі, які виникають внаслідок тертя чи тиску на шкіру. Також вирізняють два типи мозолів: мокрі та сухі. То ж якщо мокрі мозолі самі проходять швидко, то сухі – можуть довгий час залишатися на шкірі. Щоб мозолі не докучали їх варто позбутись це можливо швидко і легко за допомогою прополісу. Як його застосувати? Розімніть прополіс у руках, а потім прикладіть до мозолів, зафіксуйте пластиром. Носимо прополіс протягом 3 днів.
Сухих та надзвичайно болючих мозолів можливо позбутись за допомогою соснової смоли. Курс лікування = 10 днів. Що потрібно робити?
1. Розпарюємо ноги,
2. Наносимо хвойну смолу на сухі мозолі.
3. Крок – обмотайте ноги бинтом та одягніть чисті шкарпетки.
4. Як пройде 24 години – розпарте ноги, змийте смолу.
Кульбабка також добре бореться із сухими мозолями. У кульбабки є білий сік, саме він розм’якшує грубу ділянку шкіри. Як отримати сік з кульбаби? Розрізаємо стебло кульбаби і наносимо сік на мозоль. Вибираємо ті кульбаби, які цвітуть жовтими квітами, а їх тепер дуже багато і знайти легко.
Іннеса Свіца
Всі статті автора
Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.
Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.
система комментування CACKLEВи мрієте провести час за містом? Кемпінг стає все більш популярним видом відпочинку, але не всі знають, що взяти з собою в таку подорож. Туристичні та кемпінгові приналежності — незамінне спорядження в інвентарі кожного туриста.
Підприємці в Україні з острахом чекають на податкові перевірки. Невеликий бізнес не завжди має можливість отримувати фахову юридичну допомогу до, під час та після інспекцій.
01.12.2020 року відійшов у засвіти відомий педагог Тернопілля, учитель учителів, колишній директор обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти (1985-2014) Юрій Васильович БУГАН.
Якщо карантин вихідного дня виявиться неефективним, то уряд України буде змушений ввести в країні повний локдаун.
Жити у ХХІ сторіччі означає жити онлайн. Хочемо ми цього чи ні, такі реалії нашого сьогодення. Подумайте, скільки людей із кола ваших знайомих не користується телефоном? А інтернетом?