Популярне

Як правильно обрати зубну пасту

Зубна паста – це один із засобів гігієни, яким ми користуємось кожного дня. І зазвичай неодноразово. Тому до вибору саме цього засобу потрібно поставитись відповідально. Адже кожен з нас хоче мати красиві, білосніжні, сяючі, а головне – здорові зуби.

У дитинстві критерії вибору зубної пасти задовольняли всіх однаково – якщо смачна, пахне і з якимось фруктовим ароматизатором – підходить. Зараз же ситуація дещо складніша. Адже ми звертаємо увагу не лише на смакові особливості, а насамперед на якість та цінові показники. Як обрати зубну пасту – спробуємо розібратись разом.

Потрібно знати про склад зубної пасти, який може декого дещо здивувати. Кожного разу під час вибору нової зубної пасти обов’язково звертайте увагу на те, з чого ж вона може створюватися – так звані «інгредієнти». Зазвичай до складу входять: пероксид, сода, освітлюючи хімічні елементи, азотний калій, хлорид стронцію та фторид. Звісно, можуть бути і певні домішки до різних видів зубної пасти. Кожен виробник має свій індивідуальний підхід до створення зубної пасти. Так само і кожен з нас має обрати ту зубну пасту, яка найбільш підходитиме для ваших потреб: якщо це чутливі зуби – то з рослинними домішками; якщо є проблема нальоту – то з ферментами тощо.

Чи звертали ви коли-небудь увагу на те, що на тюбиках із зубною пастою часто можна побачити кольорові позначки: чорна, червона, зелена та синя? Саме ці позначки можуть стати справжніми індикаторами складу вашої зубної пасти. Тому на них варто звертати увагу. Наприклад, людям, у яких хворі ясна, не можна купувати пасту із чорною позначкою. Червона смужка вказує на те, що в зубній пасті є небезпечні речовини для нашого здоров’я. Синю позначку матиме паста із безпечними синтетичними речовинами. Найбільш безпечною зубною пастою є паста із зеленим маркуванням. Це свідчить про те, що паста має лише натуральні складники.  

Звертайте увагу на кольорові позначки та не дозволяйте себе обдурити виробникам.
 

Дана Гарасюта
Всі статті автора

Здоров`я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією