Популярне

Родина

Краще бути невихованим, ніж викраденим

За старою звичкою у всьому світі дітей вчать бути привітними і боятися лише великих і брутальних незнайомців. У новій реальності більшість викрадачів дітей - це далекі знайомі їхніх батьків, сусіди чи колеги по роботі.

Чи можна знайти добротні забавки для дітвори?

Засилля низькопробних продуктів в Україні сьогодні вже нікого не дивує. Навпаки, стало звично чи не на кожній етикетці читати оте «маде ін чіна». Але ж, погодьтесь, стає трохи моторошно, коли така химерна «барахольна» іграшка потрапляє до рук наших дітей...

Діти стають жорстокими через байдужість дорослих

Психологи вважають, що дитяча жорстокість набуває масового характеру. Проте більшість сумних історій знущань дітей один над одним у школі чи поза нею свідомо приховуються, наголошують працівники соціальних служб.

Українська молодь не може прожити без інтернету і телефону

Більшість молодих українців (80,2%) вважають, що не змогли б прожити без мобільного телефону. З них 45,5% обрали відповідь "точно ні", а 34,7% - "скоріше ні". При цьому 18,5% опитаних вважають, що могли б прожити без мобільного телефону. З них 11,3% віддали перевагу відповіді "швидше так", 7,2% - "точно так". Про це свідчать результати соціологічного дослідження "Сучасна молодь України", проведеного Інститутом Горшеніна.

Сніговики виконують бажання

Згідно зі старовинними переказами, приблизно у 1493 році відомий італійський скульптор і архітектор Мікеланджело Буонарроті вперше в історії зліпив снігову фігуру. А ось перша письмова згадка про сніговика датується лише XVIII століттям. Слово «сніговик» виникло у Німеччинні, де снігову фігуру називали «schneemann». До речі, саме у Лейпцигу вийшло друком перше зображення сніговика – це була ілюстрація у дитячій книжці.

Копійка гривню береже або Як навчити дитину заощаджувати

Чого Івася не навчиш, того й Іван не буде знати - говорить народна мудрість. Ні для кого не секрет, що навчити дитину економити гроші – справа не з легких. А вчити потрібно змалку.

Серйозне освідчення в несерйозній атмосфері

Для тернополян Віталія Кулини та Ірини Крук цьогорічний фінал “Західноукраїнської ліги КВН” запам‘ятається не тільки дотепними жартами і прикольними відео. Адже саме на поєдинку команд КВН хлопець вирішив запропонувати коханій руку і серце.

Поради батькам у виборі хрещених для дитинки

Сьогодні існує багато думок, щодо вибору хресних для дитини. Одружені чи неодружені, розлучені, якого віку, якого віросповідання... — яких же хрещених батьків обрати для улюбленого чада. Ми поцікавилися в духовного отця Романа, який несе служіння священика у церкві Архистратига Михаїла, греко-католицької конфесії.

Гороскоп на День Святого Валентина. Як зірки радять провести вечір

З настання довгоочікуваного свята кохання, настали і постійні думки та переживання як вразити свою половинку, та подарувати незабутній вечір. Ми пропонуємо вам гороскоп саме на цей день, можливо він вам щось підкаже.

Декілька порад, як виховати вундеркінда

Сьогодні популярний вислів «діти індиго», дітки з надможливостями, розвинуті не по роках. Поспілкувавшись із матерями сучасних школярів, складається враження, що дітки і справді з надможливостями. Адже відвідувати стільки гуртків, як спортивного, так і мистецького напрямку, численних репетиторів, довгі ускладненні заняття в навчальних закладах… Так і хочеться запитати, а я же дитинство? На ці питання відповідала Світлана Маркелівна Кухарук, психолог вищої категорії.

10 способів краще спілкуватися з дітьми

Спілкування з дітьми рідко буває гладким. Проте в складній ситуації старший має проявити мудрість вихователя або взяти на озброєння перевірені методи.

"Ми говоримо різними мовами" або Дещо про психологію чоловіків

«Ти розумієш, у нас ніби все добре, але все таки ніби на різних мовах говоримо… Так важко порозумітися. Сварки буквально через дрібниці… І чого йому не вистачає?» - жалілася якось подруга.

Прокинься та співай або як не заснути по дорозі на роботу

Як стверджує статистика, майже 46% жителів великих міст страждають від недосипання. За словами медиків, це може сприичинятися багатьма факторами: нестачею кисню в повітрі, замалою кількістю годин для сну, неправильним харчуванням та браком відпочинку. Отже, як побороти ранкову втому та почувати себе бадьоро?

Чому плачуть українські діти

Розповіді та поради відомого тернопільського психолога як адаптувати малюка до дитячого садочка, не травмувавши при цьому його психіку

Любов зі студентської лави. Це фантастика?

У народі часто слово «ВУЗ» розшифровують калькою з російської мови «вийти удачно заміж». Погодьтеся, попри вічні семінарські, модулі, заліки чи екзамени, кожен мріє знайти свою другу половинку, прагне кохати і бути коханим.

Освідчення у ритмі танцю (відео, повна версія)

Сьогодні тільки й чуємо з уст прекрасної половини людства, що романтики вимерли, а представників сильної статі, здатних на подвиги в ім‘я кохання, вдень зі свічкою не знайдеш. Та, погодьтеся, це не так.

Комп’ютерними геніями не народжуються, на них вчаться, впевнений тернопільський майбутній програміст

Програміст після напруженого трудового дня заглядає в холодильник, бере пачку масла, читає на обгортці: “Масло вершкове. 72%”. У голові майнула думка: “О! Незабаром завантажиться!” Повертає масло в холодильник. Зачиняє двері.

Іще один сюрприз тернополянам на День Незалежності

Щоб тернополяни повною мірою відчули, що живуть у повноцінній Незалежній країні принаймні на два дні у кранах майже весь час тектиме гаряча вода. Такий подарунок мешканцям "файного" міста зробили у КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»

Тернополянка: «Таке враження, що на Тернопіль бомба впала»

Літо – пора для відпочинку, та не у всіх. У декого літо асоціюється з часом, коли можна оновити свою оселю: поклеїти шпалери, підфарбувати і т.д. Від ремонтних робіт влітку також потерпає Тернопіль, мешканці та гості міста.

Тернопільських дітей навчали бути чемними

У липні в інтернет-куточку "Бібліомістечка" - регіональний сайт дитячих бібліотек відбувся проект для дітей "Чемним бути модно".

Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією