Популярне

Дитячий садок: як підготувати дитину?

Садок – це один із етапів процесу соціалізації. Дитині важко дається привчитися до життя у новому середовищі, проводити певний час без батьків. Для малюків такі зміни приносять переживання, які супроводжуються плачем.

Інколи, дитина замикається, бо не звикла до нового колективу, а інколи навпаки – занадто хуліганить. Незважаючи на все це дитину варто віддавати у садок, бо тут вона зможе повноцінно спілкуватися, розвиватися, мати нових друзів. Але для цього її потрібно підготувати.

Для початку, потрібно дитині роз’яснити причини знаходження її у даному колективі.

Варто відучити дитину від грудного годування, щоб не завдавати клопоту собі та вихователям. Замість цього привчайте дитину до самостійності: їсти, одягатися, ходити по власних потребах. До 2 років дитину легко можна самостійно навчити тримати ложку. Для чого вчити дитину самостійно одягатися, годити на горщик? Це значно спростить його перебування у новому колективі, дозволить самообслуговуватись.

Буває так, що прийшовши у садок, діти не вміють жувати. Це через те, що вдома їсть тільки мелену їжу. Таким чином, у садку він починає лякатися  він нової незнайомої їжі. Повноцінне харчування допоможе дитині отримати корисні вітаміни, правильно розвиватися.

Важливий етап є психологічний.  Батьки  завжди переживають за свої дітей. Їх турбує питання: Чи дитина звикне до колективу? Чи буде вона харчуватися? Чи не важко їй зранку прокидатися?

Важливо не показувати дитині своїх переживань. Діти можуть грати на емоціях батьків, і коли не захочуть йти у садок вміло зіграють на психології батьків.

Переживання батьків можуть негативно позначитися на процесі адаптації.
 

Іннеса Свіца
Всі статті автора

7+Я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією