Популярне

Культура

У США готують документальний фільм про Євромайдан

Кожного тижня в українській діаспорі по всьому світу бідбувається декілька десятків акцій та мітингів солідарності з революційним Майданом. Діаспора скандує гасла, молиться, збирає гроші, вимагає санкцій та влаштовує Автомайдани.

Знайдено листи авторки "Франкенштейна"

Знайдено невідомі листи англійської письменниці Мері Шеллі. Про це повідомляє The Guardian. Про знахідку заявила почесний професор університету Англія Раскін, фахівець з романтизму Нора Крук.

Розширили наймасштабнішу шопку України

Новими фігурами розширили наймасштабнішу шопку України, що у церкві святого Петра на вулиці Володимира Великого. Новонародженого Ісуса вітають цьогоріч нові персонажі - святий Піо, Франциск, Антоній та свята Клара.

І знову про Тріоду

Наші тернопільські хлопці сьогодні знову неймовірно виступили – вони заспівали пісні теж тернопільського гурту “СКАЙ” – “Тебе це може вбити” та Frank Sinatra – “I Love You, Baby”. Незабаром розпочнеться голосування за наших хлопців, тому підтримайте наших найкращих виконавців на Х-Факторі, відправивши SMS- повідомлення: 06 на номер: 7766

Полотно про перше друковане видання Острозької Біблії презентували в "Острозькій академії"

Майстерню друкаря Івана Федорова та візит князя-мецената зобразив столичний художник Артур Орльонов. У такий спосіб він хоче повернути інтерес до історії українського народу.

Оголошено короткі списки"Книги року BBC - 2013

До короткого списку у номінації "Книга року BBC – 2013", увійшли: Юрій Макаров, "За чверть десята". Київ, Нора-Друк, Ярослав Мельник, "Далекий простір". Харків, Клуб сімейного дозвілля, Наталка Сняданко, "Фрау Мюллер не налаштована платити більше". Харків, Клуб сімейного дозвілля.

Півтисячі років тому народився Станіслав Оріховський

Сьогодні, 11 листопада, виповнюється 500 років Станіславу Оріховському. Свій талант оратора, публіциста, філософа, історика Оріховський виявив у багатьох сферах духовної культури та у найрізноманітніших жанрах.

Роман українського письменника видали у США

У Сполучених Штатах Америки вийшов у перекладі англійською мовою роман «Хрест» Василя Базіва. За свідченням Національного інституту літератури Національної Академії наук України імені Т.Г.Шевченка, роман «Хрест» – це перший твір, написаний українською мовою і українським письменником, який виданий англійською мовою у США за час існування України, як держави (у радянські часи відомий практично єдиний прецедент, коли у США було видано збірку віршів Ліни Костенко, а прозові твори українських авторів не видавалися).

Перелік вартих уваги фільмів, що отримали "Оскар"

“Фільм, що отримав Оскар” – це водночас і нагорода, і клеймо. Для більшості глядачів премія Американської кіноакадемії не є однозначним мірилом успіху для кінострічки, і в наш час чим далі, тим більше “Оскар” асоціюється з мейнстрімом – фільм, який виграв одну або кілька золотих статуеток, може і не бути дійсно цікавим. Тим не менш, ми вирішили вибрати для вас 10 фільмів, що виграли Оскар, але які зовсім небанальні, і навпаки, варті того, аби їх подивитись.

12 фільмів літа

Світова кіноіндустрія не припиняє освоювати бюджети продюсерів та випускати все нові і нові фільми. Це літо не стане винятком: таке враження, що кожного місяця стабільно виходить по 1-2 “зубодробильних” екшнів з купою спецефектів та вибухів. Наскільки це виправдано, та які фільми з перелічених нижче нас дійсно вразять – дізнаємось уже в кінотеатрах.

Вибір редакції

Кві
06
"Селищна рада виділила, що могла, – 8 тисяч гривень". Як працюють медики в Монастириському районі

Знайомство з Монастириським районом для широкої української аудиторії розпочалось 25-го березня, коли там від коронавірусної хвороби помер 68-річний чоловік (мешканець села Ковалівка, Монастириський район).

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією