Популярне

Мистецтво діалогу

Художник це не той, хто просто малює і створює образи. Художник – це той, хто надихає на творчість і красу інших…

3-5 вересня 2015 року в столиці України художники творчої групи Арт-Хотин представили виставку робіт Валентини Козяр, Івана Кляпетура. Михайла та Івана Кириленко, під назвою «Діалог». Не випадково митці назвали мистецькі інсталяції цим об’ємним і вкрай важливим словом. Адже «діалог» походить від грецького dialogos, що означає «поділений» або «поширений» логос - смисл, який переходить межі індивідуальних свідомостей і стає спільним надбанням учасників його обговорення. А коли до діалогу звертаються митці, творчість – відкривається в суспільстві дещо більше, аніж просто інформаційний простір, відкривається розуміння навколишнього середовища, послання ЖИТТЯ.

Картини, що були представлені на виставці увібрали в себе традиції кращих українських художніх шкіл: Одеської та Львівської. Цікаво, що митці Арт-Хотину працюють на теренах Буковини, і саме з цих країв йде Україною нове мистецтво, засноване на міцних традиціях і історії нашого народу. Окрім самих творів цікаві і постаті, що несуть високе мистецтво із своїх сердець, оспівуючи рідну Землю. Наприклад, Михайло Кириленко засновник  першої художньої школи в  Хотині, творить свої полотна серцем та душею, його живопис сповнений переживаннями та емоціями, нікого не залишає байдужим. Достойним продовжувачем справи батька і його творчості  є його син Іван Кириленко.

«Кожна робота має окрему тему, але їх об’єднує спільний інтерес і погляд на життя, на внутрішні цінності. Кожному з нас є що сказати. Ми прагнемо аби глядач відчув зміст картини, адже вони написані щиро, із серцем, з думками. Сподіваюсь, що діалог із глядачем відбудеться не лише в Києві і на Буковині, але й в інших містах України». – розповіла нам художниця проекту Валентина Козяр.

Дана виставка доволі мобільна, а творці радо приймають запрошення щодо представлення українського мистецтва в будь-якому місті країни. не даремно твори художників знаходяться у приватних колекціях. Музеях України та за кордоном. Хотілося б побажати і Тернопільській області на власні очі побачити «Діалог», долучитись до нього. А поки, декілька робіт з колекції у електронному вигляді))).

Довідка редакції
Творча група «Арт-Хотин» створена в 2010 році. Картини Буковинських художників залучають нас до подорожі серед персонажів і речей, які, ще зберігаючи свою зовнішню форму вже переходять у щось інше, не фігуративне, абстрактне.

Художники гідно представляють Українське сучасне мистецтво на будь якому рівні, про що свідчить велика кількість виставок творчої групи, як на теренах України, так і за її межами.


 

Костилєва Наталія
Всі статті автора

Культура

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією