Популярне

Апатія в громадах можлива з децентралізацією?

Реформа місцевого самоврядування обговорюється вже протягом року. Централізація, децентралізація – най використовувані терміни, що застосовуються політиками в ході перс-конференцій, а особливо під час відвідування різних політичних ток-шоу.

Молдова мітингує

6 липня у Молдові відбувся мітинг про приєднання до Румунії. Жителі держави вимагають приєднання двох країн по кордону річки Прут.

Греція та підсумки референдуму

У неділю 5 липня в Греції відбувся референдум. Нагадаємо, що причиною його стало неприйняття умов міжнародними кредиторами. Референдум ініційований парламентом Греції.

Мультикультуралізм сьогодні

Проблема взаємодії людей різних національностей, що проживають на одній території однієї держави турбує багатьох країн. Так, неодноразово спалахують конфлікти між титульною нацією та національною меншиною, або ж певною емігрантською групою.

Громадянське суспільство: українські реалії

Громадянське суспільство – умова розвитку демократичної держави. Визначення поняття «громадянське суспільство» залишається актуальним і в наші дні. Так, цим питанням цікавились мислителі від Античності до сучасних науковців.

Греція: історія, досвід, ЄС

Грецьке питання облетіло ЗМІ не лише країн Європи, але й всього світу. Адже, мова йде про зміни, що грядуть і несуть за собою наслідки для інших держав. Країна славиться розвитком демократії, філософії, мистецтвом та архітектурою. Поліси – взірець демократичного режиму для тої історичної епохи.

Вибір редакції

Лис
21
Концерт Uriah Heep в Києві

Що ви зазвичай робите у вільний час? Спілкуєтеся з друзями, йдете на концерт улюбленої групи, відвідуєте кафе і торгові центри? В Києві достатньо місць, куди можна сходити на дозвіллі.

Лис
18
Чи стане на захист гідності дітей голова Тернопільської ОДА Ігор Сопель?! (Відео)

Гідність дитини: туалети у школі на Тернопільщині шокують і викликають огиду. Двічі громада подавала документи для ремонту, але двічі отримувала відмову від чиновників. Уряд Олексія Гончарука обіцяє оперативно добудувати та капітально відремонтувати наступного року сотню шкіл і стільки ж дитсадків і стадіонів. Тим часом у селі Старий Тараж на Тернопільщині школярі користуються не унітазами, а смердючими отворами в підлозі, йдеться в сюжеті ТСН.

Реклама
- фільми в кінотеатрах України

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією