Популярне

Брехня

Чому люди брешуть? Для задоволення чи вигоди, вони усвідомлюють це чи ні? В, будь-якому випадку брехня немає місця у житті щасливих людей.

Орігамі - це цікаво!

Техніка орігамі – не тільки красиво, але й корисно, це цікаво та пізнавально. Такі навики можна використовувати не лише у мистецькому напрямку, але й у побутових цілях. Цікаві конструкції даного виду творчості не лишать байдужими ні дітей, ні дорослих.

Велосипедисти на дорогах

За досить короткий проміжок часу неодноразово стикалась з тим, як велосипедист переїжджає дорогу на пішохідному переході. Інколи люди просто ігнорують правила дорожнього руху, що призводить до непередбачуваних ситуацій. На дорозі завжди необхідно бути максимально уважними та дотримуватись усіх правил для безпечного руху.

Наше майбутнє

В день захисту дітей хотілося б зачепити дуже важливу тему. Сподіватись на те, що дорослим вистачить сил і терпіння зробити все аби на дитячих обличчях були лише посмішки.

І смішно і грішно

Вже достатньо тривалий проміжок часу мене бентежить одна ситуація, з якою довелося стикнутись. Неодноразово відвідуючи тернопільську жіночу консультацію №2, інколи, доводиться скористатись вбиральнею,парадокс, у крані немає води!

Квитанція про оплату у руках та сльози на очах...

Чиновники запевняють що дану знижку зможуть отримати, майже всі, головне правильно заповнити заяву та декларацію про доходи. А правильно, то як? Ніби і у інтернеті можна подивитись, і консультацію отримати та як починаєш рахувати, щось не сходиться.

Міський транспорт та дороги, добираємось до лікарні

В звичайний час зовсім по іншому реагуєш на подорож у міському транспорті, тепер же підходиш до даного питання з пересторогою, адже на тобі відповідальність не лише за власне здоров’я. Своїми враженнями поділилась моя знайома Світлана.

Цінність паперової книги

Вчора мала нагоду придбати книгу Василя Шкляра «Чорний ворон». Мова піде зовсім не про автора, який, безумовно, заслуговує на увагу з боку читачів. Хочу поговорити про цінність книги у сучасному житті.

Тонус матки, інформація для вагітних

Вагітність – це дуже відповідальна пора як для жінки, так і для чоловіка, який, безумовно, відіграє свою роль у її протіканні. Майбутня мама повинна слідкувати не тільки за своїм харчуванням, гігієною та сном, але і за фізичним станом здоров’я. Досить часто вагітна стикається з такою проблемою як тонус матки. Впадати в паніку не потрібно, адже це не смертельно і з таким станом, за даними статистики, стикається, майже, кожна друга жінка. Але це загроза, яку потрібно вчасно виявити та звернутись до фахівця.

Культура на дорозі

Культура повинна супроводжувати нас завжди, не тільки у спілкуванні та відносинах, але і в усіх аспектах суспільного життя. Прикладів можна називати багато та скрізь дана риса є обов’язковою, це стосується також і дороги.

Геть егоїзм у стосунках!

Що ж таке егоїзм? Це хвороба чи риса характеру, це вроджений інстинкт чи набутий в процесі виховання? Багато міркувань з цього приводу у психологів та філософів усіх часів. Так чи інакше, дане явище негативно позначається на стосунках між чоловіком і жінкою.

Токсикоз, розповідь майбутньої мами

Вагітність – це, безумовно, один з найпрекрасніших та відповідальних кроків у житті. Але, досить часто, у процесі протікання вагітності жінку турбують неприємні відчуття, а саме – токсикоз. Це хворобливий стан, обумовлений дією на організм екзогенних токсинів або шкідливих речовин ендогенного походження. Про свої враження від даного явища та як з ним боротись нам розповіла майбутня мама, пані Ірина.

Чотирилапий член сім’ї

Слова Пена Брауна: «Якщо у вас є собака, ви повертаєтесь не в будинок, а додому», не можна назвати простим висловом, це істина, яку, напевно, найкраще зрозуміють ті, хто має чотирилапих вдома. Вони не тільки хороші друзі, а і своєрідні антидепресанти та, безумовно, члени сім’ї.

Вибір редакції

Лис
21
Концерт Uriah Heep в Києві

Що ви зазвичай робите у вільний час? Спілкуєтеся з друзями, йдете на концерт улюбленої групи, відвідуєте кафе і торгові центри? В Києві достатньо місць, куди можна сходити на дозвіллі.

Лис
18
Чи стане на захист гідності дітей голова Тернопільської ОДА Ігор Сопель?! (Відео)

Гідність дитини: туалети у школі на Тернопільщині шокують і викликають огиду. Двічі громада подавала документи для ремонту, але двічі отримувала відмову від чиновників. Уряд Олексія Гончарука обіцяє оперативно добудувати та капітально відремонтувати наступного року сотню шкіл і стільки ж дитсадків і стадіонів. Тим часом у селі Старий Тараж на Тернопільщині школярі користуються не унітазами, а смердючими отворами в підлозі, йдеться в сюжеті ТСН.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією