Популярне

У кишечнику є мозок

Американський вчений Міхаель Гершон доводить, що окрім головного та спинного мозку є ще третій й знаходиться він…у кишечнику! Внаслідок цього дослідження, уся розумова діяльність людини тепер під великим сумнівом.

На Буковині жінка втілила дитячу мрію й повідомила про замінування школи

55-річна мешканка Хотина зателефонувала до поліції Чернівецької області з повідомленням про те, що скоро школа в селі Клішківці може злетіти в повітря, оскільки один її знайомий планує замінувати будівлю.

Ще один зміїний укус на Прикарпатті

На Івано-Франківщині від укусу гадюки постраждала ще одна жінка. 32-річна потерпіла отримала укус від плазуна під часу збирання трави. Як повідомляє прес-служба, верховинка знаходиться в реанімаційному відділенні місцевого госпіталю.

Дитяча кімната: правила інтер’єру

Дбайливі батьки завжди хочуть для своєї дитини зробити усе якнайкраще. Не знаєте з чого почати? Розпочніть з інтер’єру дитячої кімнати, місця, де Ваша дитина проводить найбільше часу: спить, грається, вчиться, розвивається. Окрім того від атмосфери кімнати залежить настрій дитини, її самопочуття, загальний психологічний стан, а інколи й майбутнє. У такому випадку для кімнати є важливими як технічні, так і візуальні аспекти.

Правила ідеальної відпустки з чоловіком

Багато пар чекають відпустки дуже довго, часто вона випадає на останній місяць літа. І коли цей час приходить – не тямлять себе від щастя, адже тепер є можливість насолодитися останніми теплими промінчиками. А для багатьох це ще одна можливість змінити стосунки на краще, однак деколи стається так, що відпустка – остання крапля у стосунках, які неможливо більше терпіти. Чи існують правила ідеального відпочинку? Читайте в «Бізнес-область».

В Україні може з’явитися call-центр для консультації з медиками

МОЗ України заявило, що планує покращити систему швидкої медичної допомоги – у майбутньому поліцейські та пожежники ретельно вивчатимуть правила долікарської допомоги, щоб будь-яка людина могла в разі чого до них звернутися. Часто трапляється так, що працівники пожарної чи поліцейської служб опиняються на місці подій набагато швидше за медиків, а допомога людині потрібна негайно.

Видаляємо кліщі в домашніх умовах

Влітку особливо популярними стають відпочинки у лісі. Коли нам добре і весело, то ми не задумуємося над тим, що будь-де може бути небезпека під виглядом маленького кліща. І тільки тоді, коли ми приходимо додому й роздягаємося, то помічаємо на тілі неприємну червону цятку. Які існують методи позбавлення кліща читайте в «Бізнес-область».

Вибір редакції

Реклама
- фільми в кінотеатрах України

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією