Популярне

У мене – вуса!

На жаль, це не радісні вигуки хлопчика-підлітка, який помітив у себе пушок над верхньою губою. Це – естетична проблема більшості жінок, які страждають через гормональні порушення у своєму організмі.

Не такий страшний звір, як його малюють. Увага: теща

Молоді сім’янини часто порівнюють тещу з пивом, стверджуючи, що і те, й інше ідеально на столі в холодному вигляді. Вони воліють, щоб вона не втручалася в їхнє подружнє життя і завжди шукають радикального виходу. Та перш ніж робити поспішні висновки, зрозумійте чому відбувається втручання матері дружини і чи завжди вона – ворог?

Дії, що допоможуть при обмороженні

Синоптики з українського гідрометеорологічного інституту запевняють, що різке похолодання буде відчутним в кінці січня і триматиметься до початку лютого. Зниження температури коливатиметься в межах -15…-20 градусів.

Буковель на Йордан: усі купатися!

Сьогодні, 19 січня, в Буковелі проходить фестиваль моржів, що проводиться вже дев’ять років поспіль й має помітні результати – пропагує здоровий спосіб життя, збирає в одному місці представників чи не з усіх регіонів України, а найголовніше – зберігає різдвяні традиції.

Арганова олія як крок до здорового волосся

Жіноча краса завжди привертає увагу чоловіків. Тому представниці прекрасної половини людства намагаються зробити свій образ досконалим, ретельно доглядаючи за різними частинами тіла. Перш за все, це стосується волосся, догляд за яким часом створює низку проблем.

Татку, прочитай мені казку

Навіть якщо Вам не доводилося чути таку фразу від своєї донечки чи сина, знайте – вони цього потребують. І це не просто дитячі забаганки, а науково доведений експеримент.

You Tube матиме конкурента?

Вказівний та середній пальці направлені вгору та мають синьо-жовте забарвлення. Що це? Український плагіат Великобританського символу «peace»?

Гармонія вазонів й знаку Зодіаку

Злагода повинна бути не тільки в душі, але й в домі. Зрештою, ці поняття взаємопов’язані. Мало хто здогадується, що досягти домашнього затишку можна за допомогою кімнатних рослин, правильно підібравши їх до свого знаку Зодіаку.

Вугільна інь-ян: біле чи чорне?

Кожен знає, що таке токсини, харчове отруєння та розлади кишечника. Для того, щоб надати «першу допомогу» знаходимо в домашній аптечці чорне активоване вугілля – засіб недорогий, але дієвий.

«Плівка» на очах: за чи проти?

Антуан де Сент- Екзюпері стверджував, що найголовнішого не побачиш очима. Та що робити тим людям, які хочуть побачити, але не можуть зробити це повноцінно?

«Плівка» на очах: за чи проти?

Антуан де Сент- Екзюпері стверджував, що найголовнішого не побачиш очима. Та що робити тим людям, які хочуть побачити, але не можуть зробити це повноцінно?

Вибір редакції

Реклама
- фільми в кінотеатрах України

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією