Популярне

Як стати успішною: заповіді кар’єристки

Ще недавно було прийнято вважати, що такі поняття, як «жінка» і «кар’єра», просто несумісні. Але жінки не такі слабкі, якими здаються. На сьогоднішній день не всі чоловіки можуть похвалитися більш вражаючими кар’єрними досягненнями. Кожна людина вибирає щось своє. Якщо жінка твердо вирішила зробити собі кар’єру, то їй знадобляться декілька порад.

ЯК ЗБЕРЕГТИ СВОЄ ЗДОРОВ’Я?

Всі ми розуміємо, що якщо здоров’я немає, то вже ні багатство, ні успіх не є важливими. Але як зберегти здоров’я в наш час, коли всюди стільки факторів, які шкодять нам? Існує безліч рекомендацій, які допомагають уникати хвороб. І ці рекомендації досить прості і здійснюються легко.

ВПЛИВ ВІДЕО-РЕКЛАМИ НА КОРПОРАТИВНУ КУЛЬТУРУ ПІДПРИЄМСТВА

Мотивація і стимулювання співробітників підприємства, спрямована на нові звершення, має величезне значення в рамках корпоративної культури компанії. Здійснюється ця діяльність, в тому числі, і за допомогою відео-реклами.

Найзагадковіші місця на планеті.

На Землі існує безліч місць, які лякають і притягують увагу своєю загадковістю і таємничістю. Деякі з них є пам’ятками прадавньої культури, а деякі - творіння наших сучасників.

Водіння в дощову погоду.

Мокра, як і вкрита льодом дорога, являє собою небезпеку. Плівка із залишків мастильних матеріалів, бруду і пилу, яка утворюється в дощову погоду, дуже слизька, схожа на лід. Тому, якщо ви керуєте авто, необхідно знати дещо про специфіку водіння в дощ.

Людські стереотипи

Щоб зрозуміти, яку роль відіграють стереотипи в житті людини, потрібно розібратися з самим поняттям «стереотип». Якщо відкинути наукові класифікації, то це поняття можна трактувати як фільтр, побудований на досвіді минулого, через який людина сприймає теперішні події.

Як заощадити кошти

Зважаючи на ситуацію, яка зараз є у нашій країні, частіше ми задумуємось над тим, як заощадити кошти при не такій вже й великій зарплаті. Зараз це питання особливо актуальне, адже якщо ще рік тому люди могли дозволити собі хоч іноді якісь капризи, то з сьогоднішніми цінами їм доводиться буквально виживати.

Стронгмен із Чернівців підкорив перший етап Кубку Європи 2016

Перемога буковинця не є першою в його активі. Починаючи із 2009-го року, Констянтин Ільїн впевнено здобуває титул «Найсильнішої людини України» та гідно представляє свою країну на чемпіонатах світу, здобувши вже 3 рази основний приз на Кубку Європи.

Чернівці «стрясло» еко-бумом

Екологічна проблема по праву посідає чільне місце у справах людства. І не лише в Україні, а й далеко за її межами питанню культури поведінки на вулиці відводять особливу роль у вихованні свідомої особистості.

Казкотерапія для дітей.

Діти дуже чуйно сприймають дійсність. Межа між казкою та справжнім світом для них дуже розмита, тому останнім часом популярним методом впливу на психіку дитини стала казкотерапія.

Вибір постільної білизни, на що звернути увагу.

Як правильно вибрати постільну білизну? Напевно, це питання цікавить багатьох жінок. Адже окрім красивих візерунків і презентабельного зовнішнього вигляду, хороший комплект повинен мати високі експлуатаційні характеристики, які забезпечать його довговічність у використанні.

Як знайти хорошого перукаря?

Жодна жінка не уявляє свого життя без відвідування салону краси. Це своєрідний ритуал, що допомагає стежити за красою і забезпечує впевненість у власній неповторності.

Перетворюємо хобі на роботу.

Багатьом знайома ситуація, коли абсолютно не хочеться йти на роботу, тому що вона не приносить ніякої радості в житті. Коли черговий раз дзвенить будильник, ти готова його розбити, забути про роботу і спати далі. Але уся справа у фінансах, які примушують тебе вставати рано вранці і йти.

Вибір редакції

Реклама
- фільми в кінотеатрах України

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією