Популярне

Гайда Купала святкувати в Чагарях!

Свято Івана Купала гучно відзначать 6 липня у селі Чагарі Гусятинського району - грандіозне свято "Ой на Івана, ой на Купала" збере відомих артистів України на Тернопільщині.

"Ниві" подарували автобуса

На честь 35-ліття тернопільського футбольного клубу "Нива" під час святкування цієї дати вболівальникам і гравцям клубу влада презентувала новий автобус для команди.

Як стати професійною «Мері Поппінс»?

Для всіх, хто любить дітей, у Тернополі відкривається Школа Нянь, яка дасть можливість не просто дізнатися про особливості професії няні, а навіть попрацювати у майбутньому з дітьми.

Креативні руйнівники, або Куди привели дорожні ями

Тернопіль – місто для життя. Всі ми звикли до цього заклику і навіть мимоволі гордимось такими от словесними реаліями. Чому словесними? Та тому, що багато всього «реального» маємо лише на словах. Скажіть, ну хіба можна назвати себе повноцінним щасливим городянином, якщо й кількасот метрів містом важко проїхати? Звичайно, Тернопіль розбудовується - наче гриби після дощу, виростають все нові багатоповерхівки, в яких житимуть інші «щасливі тернополяни». Та тільки якою ціною даються Тернополю нові будівлі? Бо ж з кожною вантажівкою, що привозить важкі будівельні матеріали, ями на наших вулицях глибшають…

А фотоапарат хоче ніжності й догляду

Ви є щасливим власником фотоапарата і з усіх сил намагаєтесь продовжити йому вік – щоб і задоволення від якісних фото приносив, і робота з ним була простою і приємною? Для цього, звісно, потрібно забезпечити своєму фотоапарату належний догляд.

Вибір редакції

Жов
19
З Будинку дитини у Центр реабілітації та паліативної допомоги - Тернопіль (Фото)

У зв’язку з недостатньою кількістю реабілітаційних центрів для дітей, МОЗ розробило постанову щодо правових основ для створення таких закладів. Визначено, що зазначений центр буде спеціалізованим закладом охорони здоров’я, який створюється з метою забезпечення потреб медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям.

Реклама
Загрузка...
Загрузка...
Афіша фільмів на KINOafisha.ua

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією