Популярне

«1944» - послання кримських татар.

«Ви думаєте, що ви боги Але всі помирають» Варто задуматися, який глибокий зміст вклала в ці слова Джамала і чи дійсно 42 країни світу зрозуміли наскільки це болюче питання для Криму та України в цілому.

Народжений у мегаполісі й для мегаполісу – Toyota RAV4

В Україні був представлений легендарний кросовер Toyota RAV4 з оновленим зовнішнім оформленням та елегантним салоном. Цей автомобіль є одним з таких, характеристики якого є загально відомі та досить привабливі для автошукачів.

Вода –це життя, бережіть життя!

Вода – це життя, адже без неї його уявити не можна. Для підтримки здоров’я, кожна статистична людина повинна в день випивати 1,5-3 літри води. І це ніби й нічого, коли не проблема, яка виникає останнім часом - нестача води у криницях.

Піратство – проблема ХХІ століття

Для нікого не секрет, що Інтернет дає нам доступ до любої інформації в будь-який час і не важливо чи це стосується навчання чи розваг, доступ є до всього. Маючи можливість користувачі слідкують за різними новинками, які появляються як в кіноіндустрії, так і в науковій діяльності, так і в інноваційній сфері.

Кава як один із найпопулярніших напоїв.

Одним із найпопулярнішим напоєм в нас час є кава. Проте про її користь постійно точаться суперечки. І це не дивно, тому що вона дійсно впливає на організм людини, як позитивно так і негативно.

Вихід із зони комфорту як крок до саморозвитку.

Кожний із нас планує своє життя в залежності від свого світогляду та світосприйняття, проте всі добиваються одного – зробити його комфортним. Тому на теперішній час дуже актуальне таке поняття як зона комфорту. Під нею розуміється, така область життєвого простору, яка дає відчуття затишку, безпеки та комфорту в цілому.

День вишивки - народне свято.

19 травня в Україні будуть святкувати нове народне свято, яке ще не є офіційним, проте має великий вплив на культуру нашого народу – День вишиванки.

Найкращі інвестиції – це інвестиції в себе.

Однією з найважливіших умов фінансової успішності як і різних структур в наш час так і кожного з нас є грамотне інвестування. Але зараз мова йде не про інвестиції як додатковий дохід в різних сферах економіки, а про інвестиції в самого себе. Адже інвестиції в себе – це є найкращі інвестиції.

Українське радіо з українськими піснями?

Міністром культури, В’ячеславом Кириленком було виголошено про квоти для українських пісень. Так він вважає що в рамках квоти 50% для вітчизняних виконавців на радіо повинна бути мінімальна квота 75% пісень на українській мові, тобто 37,5%.

Що дасть вільний ринок землі?

Як сказав Вільям Петті, англійський економіст та філософ, «Праця – батько багатства, а земля - його мати». І варто дослухатися до його думки, особливо нам, українцям. Адже, ні для кого не секрет, що Україна славиться найродючішими та найбагатшими землями, що дозволяє їй бути світовою житнецею.

Люди, як гвинтики системи в любій сфері…

Тяжко жити в країні де в любій сфері є своя система. При таких розкладах в тебе вибір лишається не великий: або ти входиш в неї і стаєш її гвинтиком, виконуючі всі функції, або вона тебе випльовує, коли ти хочеш щось самотужки змінити. На превеликий жаль переважає перший варіант…

Проблема заробітчанства в Україні.

Проблема заробітчанства в Україні була є і буде. Причиною цього напевно є пошук людиною кращого життя. Проте принцип «всюди добре де нас не має» не завжди справджується в реальності.

Чим є хвилювання і як з ним боротися?

Одним із чинників які негативно впливають на наше здоров’я вважається хвилювання. Для того щоб зберегти своє здоров’я чи покращити його в першу чергу нам потрібно навчитися долати хвилювання.

Вибір редакції

Реклама
- фільми в кінотеатрах України

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією