Популярне

Фітнес – стиль життя

У наш час дуже популярно та модно серед молоді, і серед старших людей, займатися спортом та качати м’язи. Проте досить часто вони цим захоплюються і це із здорового способу життя переростає в «ідею фікс». Але не потрібно забувати, що набагато важливішим за фігуру та накачані м’язи було, є і буде наше здоров’я.

Лідер – людина, яка веде за собою

Досить часто вважають, що поняття «керівник» та «лідер» є тотожними і не можуть існувати окремо один від одного. Проте це не завжди так, адже не кожний керівник може стати лідером та не кожний лідер – керівником.

Стів Джобс – людина, яка жила у своїй ідеї

Кажуть, що усі «великі» люди мають свої специфічні характери, які не сприймаються світом. Одним з таких був Стів Джобс, якого Карен Блюменталь у своїй книжці назвала «Людиною, яка мислить по-іншому». І це дійсно було так.

Три правила успішного життя за Павлом Шереметою

Якщо вам потрібно щось змінити у своєму житті, або якщо ви хочете іншого ніж отримуєте зараз від життя, чи якщо для вас головною ціллю є досягнення успіху то почніть в першу чергу із самого себе. Адже у кожного з нас є лише одне життя, і на жаль це не репетиція, тому ми повинні взяти від нього усе що хочемо.

Скарби України!

Україна! Для кожного це слово несе свій зміст, своє значення та відповідні емоції. Проте рідко для когось із нас воно пов’язане із подорожами та туризмом. А це зовсім не правильно.

Міфи стресу

У кожної людини протягом життя виникають різні ситуації, як позитивні так і негативні. В свою чергу негативні викликають таке явище як стрес, що є не досить хорошим станом для людини.

Тайм – менеджмент

Вважається що в житті у всіх людей, незалежно в якій сім’ї вони народилися, чи в якій країні та з якими можливостями, є одна річ, яка робить їх усіх однаково рівними – це час!

Як правильно «продати» себе?

Важко за невеликий проміжок часу справити позитивне враження на незнайому людину, а тим більше розкрити свій професійний потенціал. Тому одне із актуальних питань, яке завжди хвилює суспільство, це як правильно подати себе на співбесіді на вакантну посаду.

Море для покращення здоров’я.

Літо - це чарівна пора, яка завжди асоціюється з віддихом. І немає великої різниці чи ти працівник чи ти ще студент, проте саме цей час, кожний використовує для відпочинку. І велику роль у цьому відіграє сонце, море та пісок.

Сфери праці.

Основні пріоритетні галузі української індустрії для працевлаштування. В Україні з 2010 року різко почав набирати обертів такий сектор як ІТ. Станом на теперішній час HR- менеджері вважають його найперспективнішим для працевлаштування.

Соціологія – наука чи бізнес?

У ХІХ столітті такі філософи як Карл Маркс, Огюста Конта, Герберта Спенсера та інші, виокремили соціологію як науку. З її допомогою вчені прогнозували реальність з допомогою відповідних соціологічних методів.

Цілі – шлях до продуманого життя.

Якщо ви хочете жити тим життям про яке ви завжди мріяли, а не лише тим яким вам виходить існувати, то вам необхідно навчитися ставити перед собою цілі, а ще краще пріоритетні цілі.

НАТО – найпотужніший у світі військовий альянс

Ще у квітні 1949 року був створений Північноатлантичний Альянс (НАТО), який складався із таких країн, як Бельгія, Нідерланди, Норвегія, Данія, Ісландія, Італія, Франція, Люксембург, Португалія, Британія, Канада, США. В основному для країн-членів це була інституціолізована платформа, яка повинна розростися в міжнародну організацією із великими військовими можливостями.

Книга - хороший друг людини.

Цікаво чи велику роль у вашому житті займають саме книги?! Кожна людина постійно кудись спішить, чогось прагне, шукає, добивається. І в ХХІ столітті розумієш що інакше не можна, потрібно постійно розвиватися, засвоювати нову інформацію в більших обсягах, вчитися користуватися новими нано-технологіями, проте і в ХХІ столітті залишається з нами наші старі вірні друзі – книги.

Проблема працевлаштування без досвіду.

Після закінчення університету постає великий та, на жаль, проблемний вибір у наш час – куди податися і як себе реалізувати. В таких випадках допомагають комп’ютери та відповідні сайти на яких ви можете шукати потрібні для вас вакансії. Основними найпопулярнішими сайтами, де досить часто появляються свіжі та перспективні вакансії є: - http://www.work.ua/;

Найкращий спосіб відновити сили – 15-ти хвилинний сон.

Проблема з якою стикається кожний з нас, це в післяобідній час велика сонливість. І здається, ніщо в цей час не може допомогти, ні кружка кави, ні тим більше, умивання холодною водою. В такому випадку потрібно «вибивати клин клином» - іншими словами якщо ваш організм виснажився і вам необхідно відновити сили, тоді поспіть.

Вибір редакції

Реклама
- фільми в кінотеатрах України

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією