Популярне

Біоетанол в українських бензинах.

З 1 січня 2014 року в Україні був запроваджений обов’язків вміст біоеталону у бензині - 5%. У 2016 році розглядали щоб вміст зріс до 10%, проте є велика кількість чинників, які цьому не сприяють.

Тернопіль - маленьке місто для хорошого життя!

Кажуть істина завжди приходить у порівнянні. Якщо людина переселяється з села у місто, то вона відчуває це. Довкола рух, багато людей, багато машин, шум та гамір (порівняно із спокійним сільським життям, де спокійні тихі вулички та всі знайомі люди).

SMART-методика формування цілей.

У 1954 американським теоретиком менеджменту Пітером Друкером була запропонована постановка цілей згідно методики, яка отримала назву SMART. Кожна із 5 букв розшифровується як абревіатура та означає певний критерій досягнення цілей.

Наука – найважливіший фактор прогресу.

Наука – це масштабне поняття, яке веде суспільство з року в рік, з століття в століття. Кожного разу відкриваючи перед світом усе нові теорії, незнанні шляхи та все більші і більші можливості.

Ваш дохід – ваш вибір

Дохід займає дуже велике значення у свідомості кожної людини. Адже в наш час без матеріального забезпечення, на яке йдуть великі суми грошей, дуже важко жити.

Соціальний метаболізм

З самого дитинства батьки, вчителі, університет навчають нас тому, що ми повинні постійно прислухатися до старших та завжди давати правильні відповіді на запитання (правильні згідно шаблону).

10 способів зміцнити здоров’я.

Щоб хто не говорив, проте для кожної людини саме головніше в житті є його здоров’я. Проте, досить часто ми бачимо, що більшість людей не задумується про нього, до того моменту, коли щось заболить. Так не має бути.

Кооперація – ваш маленький агробізнес.

Для забезпечення продовольчої безпеки нашої держави велике значення має ефективне виробництво сільськогосподарської продукції, розширення її асортименту та підвищення якості продуктів харчування.

«Ті, що вражають» - проект 1+1

При останніх дослідженнях 7 з 10 опитуваних українців вважають, що краще виїхати з України та будувати своє майбутнє за кордоном. Це велика проблема для нашої держави з якою потрібно боротися, що й вирішило зробити 1+1.

Принцип Парето у повсякденному житті.

Вольфред Парето, італійський економіст та соціолог, вивів емпіричне правило, суть якого полягала у наступному: «20% усіх зусиль, дають 80% усіх результатів, а решта 80% зусиль – лише 20% результатів».

Чотири сфери людського життя.

Чотири сфери людського життя.Кожний з нас перебуває у постійному русі дім-робота-дім, вирішуючи усі проблеми, які виникають. Правда у такому коловороті рідко хто задумається над самим собою, над своїми цінностями та своїми цілями, якщо й звертаємо увагу то в більшості випадків на матеріальні потреби. Але це ж не головне у житті.

Саморозвиток – ключ до успіху.

Людині для щастя потрібно навчитися знаходити його у малому, а для досягнення успіху потрібно постійно розвиватися. Цей розвиток повинен бути особистим, його початок необхідно закладати у нашій свідомості, у нашій думці та у нашому серці.

Вибір редакції

Кві
06
"Селищна рада виділила, що могла, – 8 тисяч гривень". Як працюють медики в Монастириському районі

Знайомство з Монастириським районом для широкої української аудиторії розпочалось 25-го березня, коли там від коронавірусної хвороби помер 68-річний чоловік (мешканець села Ковалівка, Монастириський район).

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією