Популярне

Великі літери

Ще кілька днів тому я точно знала, про що писатиму колонку до Дня Свободи (саме так — з великої літери, саме так — 22 листопада, хоч і об’єднаного пізніше з Днем Соборності).

Хто такі вегани, і що вони їдять

Сьогодні, першого листопада, світ відзначає міжнароджний день вегана. Веганами є музикант Пол Маккартні, письменник Дуглас Адамс, акторка Бриджит Бардо. Чимало веганських осередків є в Україні. Вегани не вживають м’ясних, молочних, рибних та морепродуктів, а також яєць. Проте веганство - це не просто спосіб харчування.

Як вберегти техніку від тварин

Домашня тваринка - це не тільки радість, а й клопоти. Хто не чув історій про котів, що гуляють клавіатурами, собак, що ковтають флешки, кроликів, що перегризають кабелі. Як вберегти одних домашніх улюбленців від інших?

Ренді Цукерберг розкаже дітям про інтернет-залежності

Ренді Цукерберг, старша сестра засновника "Фейсбука", колишній директор з маркетингу компанії і мати дворічної доньки в одній особі, написала дитячу книжку про інтернет-залежності. Нагадаємо, до реєстрації на "Фейсбуці" допускаються лише користувачі старші 13 років.

Осінні ліки від осінньої депресії

З осінніми холодами часто приходить втома і смуток. Літо позаду, ранки похмурі, зима близько. Останніми роками психологи часто говорять про осінню депресію, проте більшість із нас можуть подолати сіру смугу самотужки.

Форум видавців: про жінок, УПА і героїв

“Жінка у світі, що змінюється “ була оголошена фокусною темою цьогорічного Форуму видавців. Пропонуємо огляд найцікавіших думок, висловлених на дискусії “Жінка в історії”, що відбулася 14 вересня.

Колонка до Дня незалежності

Насправді я довго думала, що б такого написати про День незалежності. З кожним роком писати все важче: важко не повторюватися, важко зберігати оптимізм, важко шукати сенс. Тому я просто розкажу кілька історій.

Відмовити не можна погодитись

Щоб мати час на дійсно важливі речі треба вміти відмовитися від речей другорядних. Але сказати "ні" часом дуже важко. Пропонуємо п’ять порад, як відмовитись від неприємного прохання і не зіпсувати стосунків з прохачем.

З днем народження, Інтернете

6 серпня виповнилося 22 роки з часу заснування першого інтернет-сайту Info.cern.ch. Ідеолог та основоположник Інтернету сер Тім Бернерс-Лі, котрий тоді працював в CERN – Європейській організації ядерних досліджень, просто хотів покращити співпрацю між вченими різних відділів, галузей, країн. Перша сторінка виглядала досить скромно, як на нинішнього користувача. Перше фото в Інтернет завантажили майже через рік — 18 липня 1992. Знімок було зроблено для обкладинки музичного альбому гурту Les Horribles Cernettes, що, як неважко здогадатися, складався з працівниць ЦЕРНу.

Дитина всередині

Вчора був День захисту дітей. Свято, звичайно, важливе, і додавання в тих, кого треба захищати дітей ненароджених тільки збільшує його актуальність. Але ж я була б не я, якби за проблемою соціальною не вгледіла метафізичної. Чому б не захистити дитину в собі?

Брати-слов’яни

Сьогодні церква Східного обряду вшановує пам’ять рівноапостольних Кирила і Мефодія, болгарів-проповідників, ченців. День відомий також, як День слов’янської писемності та культури. Слов’яни нині займають п’яту частину Європи, але сказати, що вони мають в інформаційному просторі місце співмірне до географічного - важко.

Секрети зберігання овочів

Пригріло сонечко і скоро перша зелень поповнить наші запаси вітамінів (рання зеленеь все ж містить більше добрив, ніж хотілося б їсти). І от ви принесли з ринку ароматні й зелені пакунки. А як зберегти їх свіжими?

День рок-н-роллу

13 квітня 1954 перевернуло не тільки музичну індустрію, а й світогляд цілого покоління. Саме цього дня було записано сингл Білла Хейлі спільно c групою «The Comets» під назвою «(We’re Gonna) Rock Around the Clock».

Голосування за найкращі блоги розпочалося

Як ми уже писали, цьогоріч українська стала однією із конкурсних мов The Best Of Blogs. З 3 квітня до 3 травня триває голосування. Щоб проголосувати слід увійти через аккаунт соціальних мереж facebook, twitter, vk.com, сервісу OpenID чи сайт газети Deutsche Welle. Пропонуємо огляд блогів українською, відібраних Мустафою Наємом.

Чи-та-ти

Із 1967 року за ініціативою і рішенням Міжнародної ради з дитячої книжки 2 квітня, в день народження великого данського казкаря Ганса Крістіана Андерсена, весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книжки (International Children’s Book Day). Це якщо офіційно. Цікаве таке свято, хоч може й не таке популярне, як День сміху чи День вебмайстра. Кому потрібна дитяча книга? Крім видавців, пиьсменників і... дітей. Проте іноді виявляється, що й їм вона не потрібна.

5 кроків назустріч весні

Лелеки прилетіли, а весни досі нема. Гори снігу за вікном щоранку переносять в фільм "День байбака" і, здається, що зима триватиме вічно. Як можна швидко і з мінімальними затратами покликати весну в дім?

Вибір редакції

Реклама
- фільми в кінотеатрах України

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією