Популярне

Мінрегіон спростить та пришвидшить виділення коштів на проекти регіонального розвитку, - Геннадій Зубко

Сьогодні на засіданні урядового комітету було підтримано законопроекти, якими пропонується спростити процедуру відбору інвестиційних проектів, які фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку.

Зловмисники, що вчинили замах на вбивство та грабіж великої суми грошей на Тернопільщині переховувались по різних містах України та планували втекти в Росію

Поліцейські Чорткова та апарату Головного управління Національної поліції Тернопільщини розкрили замах на вбивство та розбійний напад, вчинений на жителя Чорткова.

Наші ключові цінності – в перспективі вступ до ЄС та НАТО, заявляє Петро Порошенко

Президент Петро Порошенко на форумі депутатів місцевих рад партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» назвав ключовими цінностями для партії європейський і євроатлантичний вибір.

У Тернополі розповідали про державну підтримку створення ОСББ та енергозбереження

9 грудня в Тернопільському регіональному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся семінар-навчання на теми: „Реалізація положень ЗУ „Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку” та „Державна підтримка населення та ОСББ за програмами енергозбереження у житловому фонді”.

На Тернопільщині навчали ефективно тратити державні кошти

У Чорткові відбувся кущовий семінар стосовно запровадження надання електронних послуг центрами надання адміністративних послуг та використання системи державних електронних закупівель «ПРОЗОРО» в органах влади.

Замовник надбудови скандального будинку в Тернополі не погоджував з ОДА колористику фасаду

Департамент культури, релігій та національностей направив замовнику реконструкції з надбудовою будинку на вул. Січових Стрільців у Тернополі листа, щоб той подав документацію на розгляд. Крім того, департамент рекомендує, щоб питання кольору було розглянуте на містобудівній раді.

Вибір редакції

Реклама
- фільми в кінотеатрах України

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією