Популярне

Добробуд для тернополян або золоті руки майстрів

Так вже людина влаштована, що їй потрібен Дім. Все життя ми будуємо власний дім і внутрішньо і зовнішньо, такий собі - свій будиночок щастя. Народившись, отримуємо фундамент у вигляді рідних і близьких… А потім намагаємося будувати стіни, влаштовувати домашній вогник…

Місія хранителів книги. Інтерв’ю з Яною Біленко

Цими днями наша країна відзначає дні працівників освіти і день бібліотекаря. Це особливі дати, які піднімають питання не лише освітнього стану нашої країни, але й показують нам тих, хто часто-густо стоїть за кадром виховання наших дітей, їх мрій і професійних навичок.

Мистецтво діалогу

Художник це не той, хто просто малює і створює образи. Художник – це той, хто надихає на творчість і красу інших…

Піднімаємо якість української освіти. Стежками наукових конференцій

Сьогодні вже не секрет і не новина, що новій Україні потрібна нова освіта, тобто нова якість освіти і тісна співпраця освітян всіх рівнів, а також держави і роботодавців, які донині були відірвані один від одного.

Повернення на Батьківщину. Історія українця, якого полюбив Схід

Поліглот, музикант, мандрівник, етнограф, знавець східних мов і есперанто, письменник і збирач давнини – Василь Єрошенко (1890-1952) поступово повертається на Батьківщину. Хто він? Чому в Японії він відомий письменник японської літератури, в Китаї – він мисливець и соратник філософа Лу Сіня, а в Україні, де не лише народився, а про яку писав – він маловідомий?

Про книги і сучасну українську літературу. Роздуми

«Ни дня без строчки» - вираз, який набув особливої популярності в народі))) після виходу в світ книги прозаічних мініатюр Юрія Олеши з однойменною назвою став для мене своєрідним поштовхом в житті і не лише в плані писати))), але в першу чергу читати.

Як в Києві День Тернополя відмічали

28 серпня в день Успіння Богородиці, як кажуть в нас на Батьківщині - на Першу Пречисту, Укрпошта випустила пам’ятний поштовий знак – марку, присвячену Тернополю і Тернопільській області в рамках серії «Краса і велич України».

Земний уділ Афону. Духовно-культурологічна виставка від української церкви

Серпневими днями довелося побувати на одній з яскравіших фотовиставок, яка піднімає не лише питання соціального чи політичного значення, але й дає натхнення у культурному і духовному. Представляємо вам просвітницький проект духовно-просвітницького центру кафедрального собору Української православної церкви – «Наш Афон».

Великий і різнобарвний світ української етніки. Інтерв’ю з Мариною Юрасовою (Млада)

«Мелодії, що співає Марина (Млада) – це знову відкрита українська народна музика, котра зараз грає новими відтінками й ароматами. Вона виконана з надзвичайним теплом і майстерністю”. – так написав Юрек Крук, генеральний директор "Alltech Ukraine", Великобританія.

Світло і тіні творчості. Інтерв’ю із художником-стилістом Антоніною Меркушевою

Свого часу відомий український психоаналітик, доктор філософських наук Назіп Хамітом написав, що творчість – це та можливість, що не лише допомагає людині пізнати саму себе, але й допомагає бути самодостатньою, спілкуватися і знайти тих, з ким со-творчість зробить Гармонію, адже саме так можна побудувати і гармонійне щасливе шлюбне життя, і дітей вірно виховати.

Велосипедна культура України

Пилосос і холодильник, літак і підйомний кран, ткацький верстат і комбайн, велосипед і автомобіль - усе це приклади машин. З усього переліку лише велосипед, як і сто років тому залишається в головному незмінним і найбільш не потребуючим капіталовкладень і енергоносіїв видом транспорту.

«Байки-Майданки» та «Байки-АТОманки». Творчість під впливом Майдану Інтерв’ю з Віталієм Пригорницьким

Здається, що пройшло чимало часу від тих піднесених і болючих днів Майдану. Хтось за цей час розчарувався, хтось ні, а хтось, так змінився, що немов інша людина народилась на світ.

Одісея пожеж України 2015

Мабуть, немає в літературі найбільш влучного опису вогню, аніж у Рея Бредбері, який в романі «451 по Фаренгейту» писав: «Чому вогонь так манить нас своєю силою і красою? Що приваблює до нього і старого і малого? Вогонь – це вічний рух.

Всеукраїнські змагання з радіозв’язку на коротких хвилях та зі швидкісної радіотелеграфії, завершились на Херсонщині

06-10 серпня 2015 року у місті Херсоні на базі Херсонського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися вже традиційні Всеукраїнські змагання юних радистів віком до 19 років з військово-прикладних видів спорту – радіозв’язку на коротких хвилях та зі швидкісної радіотелеграфії, яка являє собою швидкісний прийом та передачу знаків телеграфної азбуки Морзе.

В гостях добре, а дома краще Українські юні авіатори в Великобританії

Діти – це наше майбутнє. І нехай фраза вже набила комусь оскомину, але актуальності і правди своєї не втратила, адже це покоління, що буде будувати у майбутньому не лише власне життя. Але країну, а може й впливати на світ.

Вибір редакції

Лис
21
Концерт Uriah Heep в Києві

Що ви зазвичай робите у вільний час? Спілкуєтеся з друзями, йдете на концерт улюбленої групи, відвідуєте кафе і торгові центри? В Києві достатньо місць, куди можна сходити на дозвіллі.

Лис
18
Чи стане на захист гідності дітей голова Тернопільської ОДА Ігор Сопель?! (Відео)

Гідність дитини: туалети у школі на Тернопільщині шокують і викликають огиду. Двічі громада подавала документи для ремонту, але двічі отримувала відмову від чиновників. Уряд Олексія Гончарука обіцяє оперативно добудувати та капітально відремонтувати наступного року сотню шкіл і стільки ж дитсадків і стадіонів. Тим часом у селі Старий Тараж на Тернопільщині школярі користуються не унітазами, а смердючими отворами в підлозі, йдеться в сюжеті ТСН.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією