Популярне

Боротьба з корупцією на Тернопільщині: керівник контролюючого органу отримав за хабар 9 років

Прокуратура Тернопільської області підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно начальника Державної інспекції з питань захисту прав споживачів в області у вчиненні кримінального правопорушення, а саме: отримання хабаря.

Тернопільські аграрії відправили допомогу в АТО

Урочисте відправлення допомоги бійцям на передову відбулося 24 грудня біля Катедрального собору в Тернополі. Аграрії Тернопільщини, а також депутати зібрали й відправили на Схід вантажівку з продуктами харчування.

Українські вболівальники обрали пісню збірної на Євро-2016

З 16 по 20 грудня українські вболівальники мали змогу долучитися до загальнонаціонального проекту та обрати пісню, яка стане музичною візитною карткою нашої збірної на стадіонах Франції та лунатиме перед оголошенням складу команди.

У тернопільській мерії розпланували на що витрачатимуть бюджетні кошти у новому році

Бюджет міста обговорювали та прийняли на третій сесії міської ради. Становитиме він понад 1 мільярд 500 мільйонів гривень, і хоча ця сума є більшою ніж у попередньому році, та не варто забувати про 12% ріст інфляції.

Чого добилися легкоатлети з Тернопілля за рік?

51 нагороду, з яких 16 золотих, 15 срібних та 20 бронзових медалей вибороли за цей рік легкоатлети області на всеукраїнських змаганнях. Такі дані були названі на урочистому заході з нагоди відзначення Федерацією легкої атлетики Тернопільської області кращих легкоатлетів та тренерів за підсумками виступів у 2015 році.

У Тернополі завдяки благодійному марафону придбали енцефалографа

Енцефалограф, придбаний за кошти громадян, зібраних у проекті «Благодійний марафон – 2015», сьогодні подарували Тернопільській обласній дитячій поліклініці, для забезпечення безкоштовного обстеження дітей Тернопільської області.

Вибір редакції

Реклама
- фільми в кінотеатрах України

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією