Будівельний скандал на Острозького отримав продовження

Днями частина людей з вулиці Острозького, під вікнами яких мають будувати, намагались довести забудовнику, що там не місце новобудові.Підприємець навіть пообіцяв піти назустріч людям. Проте 24 квітня люди з інших будинків вийшли на пікет, – повідомляє “20 хвилин”.

Міс ТНТУ

Головну корону у конкурсі краси “Міс ТНТУ” виборола студентка факультету бухгалтерії-аудиту Вікторія Дупак. Дівчина каже, що прийшла на змагання для того, щоб заспівати.

Секти на Тернопільщині активізуються

Гасла пікетувальників проти ювенальної юстиції, які виступали за збереження сімейних цінностей, підтримує і офіційна церква. Однак серед учасників протесту були й представники релігійних спільнот, які мають ознаки тоталітарних сект, зауважує священик

За минулий рік Хоптян отримав доходів на суму 133 тисячі 673 гривні

В оприлюдненій декларації голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян зазначив, що в 2011 році отримав заробітну плату в сумі 121 144 гривні. Та цих коштів губернатору для прожиття явно не вистачало, тому він ще взяв натуральну допомогу на суму 12529 гривень.

Люди в Бучачі не хотіли фотографуватись через алергію (Відео)

о всеукраїнської екологічної акції “Зробимо Україну чистою” в Бучачі зняли відеозвернення до жителів міста, щоб ті прийшли на прибирання. На процес зйомки було потрачено близько двох годин та залучено 59 чоловік.

Студентів-наркоманів спіймали в Тернополі

25 квітня правоохоронці затримали вихованця одного з місцевих вишів, який розповсюджував марихуану серед інших студентів. У числі клієнтів молодика були й іноземні спудеї. Разом з реалізатором міліціонери затримали і 4-х споживачів його товару.

Безпліддя нині – проблема №1

Якщо подружжя нарікає, що не може тривалий час зачати дитину, першим слід обстежувати чоловіка. Безпліддя нині – проблема №1 як для акушера-гінеколога, так і для уролога та сексопатолога.

Проблеми з ліфтами в Тернополян

Аби їх визволили з ліфта, тернополяни на вул. Курбаса телефонували навіть до пожежників. А на вул. Морозенка три дні чекають, поки відремонтують ліфт. Ці будинки зараз обслуговує товариство «Максима». Люди кажуть, що попередники були кращі

У співпраці з Держінвестпроектом в Тернопільській області буде втілено 8 інвестиційних проектів

Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України втілить щонайменше 8 інвестиційних проектів в Тернопільській області. Про це сьогодні заявив голова Держінвестпроекту Владислав Каськів, в рамках участі у VІІ Міжнародному інвестиційному форумі, що проходить у місті Тернопіль.

² в


parkovka.ua

web-䳺