Популярне

Найдепресивніша з усіх пісень

Британський театральний продюсер Девід Кінг, провівши спеціальне дослідження, з`ясував, що найдепресивнішою піснею усіх часів і народів більшість людей вважає композицію «Everybody Hurts», випущену в 1992 році американським гуртом R.E.M. 

  Як кажуть медики, музика впливає на серцевий ритм, пульс і кров`яний тиск. Чим вона швидша , тим швидше б`ється серце; чим повільніша музика - тим повільніше здійснюється ритм серцевих скорочень. Ми звикли вважати, що мелодійні звуки позитивно впливає на людську психіку. Та якщо розібратись, існує музика, що не лише погіршує настрій, а здатні викликати депресивний стан. 

Що ж до конкретних творів, то стала відомою двадцятка пісень, які "найбільше шкодять здоров`ю". Слідом за найсумнішою піснею у світі ("Everybody Hurts") учасники опитування назвали композицію Елтона Джона Candle in the Wind і пісню гурту Mike and the Mechanics - The Living Years. Також до золотої десятки найсумніших пісень увійшли I will always love you від Уїтні Хьюстон, і Мy heart will go on співачки Селін Діон.

 Завдяки дослідженню Девіда Кінга, яке, як він каже, здійснив з метою вивчити "силу музики", вдалось з`ясувати інші цікаві факти. Зокрема, те, що сумна музика здатна впливати на чоловіків набагато серйозніше, ніж було прийнято вважати. 84% осіб сильної статі у віці від 18 до 24 років зізналися, що можуть розплакатися, слухаючи сумну пісню або мелодію. У жінок цей відсоток ще вищий і досягає 90%. Найзручніше плакати, як вважають учасники дослідження, всетаки вдома. Тут зазвичай найбільш провокуюча до плачу атмосфера. Далі за рейтингом, як би це дивно не було -  чуже весілля. Хоча справді, ця подія буває дуже зворушливою. А ще плакати полюбляють за кермом; причому як чоловіки, так і жінки.

 Цікаво, якби таке дослідження провели в Україні. Чомусь здається,що причини для плачу в українців були б геть іншими, ніж у закордонних сентименталістів.

Культура

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією