Популярне

Незвичайні ритуали

Кожен народ має свої ритуали, які для інших є дивними, або незвичайними. Скільки народів – стільки ритуалів. Шлюбні ритуали проводять для того, аби зберегти та зміцнити шлюб до кінця життя.

Ритуал – певний традиційний порядок проведення церемонії (у нашому випадку шлюбної церемонії).  Зараз поговоримо про шлюбні ритуали інших народів та країн. Розпочнемо із Ірану.

Іран – держава, яка розташована на південному заході Азії. Більшість іранців – мусульмани.  Мусульманський закон говорить про те, що у шлюб варто вступати рано. При цьому наречений повинен бути достатньо забезпеченим. На чоловікові лежить відповідальність за достаток сім’ї. На саме весілля він має подарувати махр – це подарунок (якась сума за бажання нареченої). Ним може бути: будинок, банківський внесок.  Такий подарунок ніби прив’язує жінку до чоловіка та тримає сім’ю міцно.

Індія також багата цікавими ритуалами. Індія –  країна, що розташована в південній Азії. Тут батько обирає своєму синові наречену. А про саме бажання подружжя ніхто не говорить і не звертає увагу. Цікавим є те, що у день весілля у будинку нареченої зустрічаються чоловіки де батько нареченої повинен помити ноги гостям. Такий ритуал дає гарантію, що чоловік не залишить свою дружину.

Нігерія – країна в Західній Африці. Сам материк різноманітний традиціями, звичаями. І тут також існує свій шлюбний ритуал. Коли ж уже всі визначилися із датою весілля, то тоді перед нареченою постає завдання: погладшати. Повнота – найкраща умова для того, аби народити та виростити здорову малечу, гарантія здоров’я самої дружини якщо рік видасться неврожайним.

Як бачимо ритуал – родзинка шлюбу про який варто пам’ятати.

 

Іннеса Свіца
Всі статті автора

Культура

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією