Популярне

Міністерство байдикування України відкрило філію у Тернополі!

У Тернополі відкрито філію відразу чотирьох навчальних закладів в одному приміщенні. Мініатюрний «політех», «педуха», «медуха» та «фінансовий» університети вже функціонують по вулиці Гоголя, 2. Міністерство запропонувало оригінальний та інноваційний педагогічний підхід – замість того щоб гризти граніт науки, відвідувач має змогу насолодитись тематичним інтер’єром, необхідним науковим реквізитом, смачною та недорогою кухнею. Навчальним закладом можуть скористатись не тільки студенти, але і усі бажаючі, які прагнуть правильних та смачних наукових підходів. Корпус має чотири навчально-гастрономічні аудиторії, кожна з яких відповідає фаховому профілю. Кодова назва філії – «Кафедра»!

 Переступивши парадний вхід корпусу, Вас мило зустрінуть грайливі абітурієнтки у шкільних формах. Технократи, інженери, винахідники та раціоналізатори відразу можуть займати зручне місце за столиками свого рідного «політеху». Дбайливі школярки в мить принесуть шпаргалку з переліком страв та напоїв, без яких неможливі жодні великі технічні відкриття! Поки декан за барною стійкою читає замовлення виведене друкованим технічним почерком студента, останній має змогу приміряти зварювальні окуляри, сховавши сором незадовільної відвідуваності «Кафедри».

Далі по коридору – фінансовий. Місце для справжніх фінансистів, банкірів, економістів, менеджерів, аудиторів та інших перспективних безробітних в часи світової кризи. За кухлем свіжого «Опілля» студент має можливість прочитати на стінах економічні формули та закони, але якщо забув окуляри дома – не біда, 

можна постріляти очима за абітурієнтками, які вправно виконують усі найпотаємніші кулінарні бажання старшОго. Економісти мають беззаперечну перевагу над всіма «ботаніками», вони від краника з пивом на відстані витягнутої руки, достатньо лише кивнути декану. Але не варто забувати про закон загальної 

макроекономічної рівноваги, особливо після третього пива.

 

Через стіну вчаться медики. На величезному асортименті піц за допомогою гострого скальпеля майбутні хірурги мають змогу попрактикуватись досхочу. А анестезіологи мають великий вибір якісного наркозу в барі. Психотерапевти полікують колег від психологічної травми внаслідок нескоштованої страви з улюбленим «Жигулівським».

На “гальорці” засідають педагоги. На їхні парти рідко попадає грізний деканськи погляд, можна спокійно потеревенити під час занять і смачно поїсти. Декан об’єктивно поставить оцінки у заліковку-рахунок за усі предмети, які вам довелось скласти на «Кафедрі». Не знаєте предмету на пам’ять – не біда, абітурієнтки Вам принесуть меню-шпаргалки і на перездачі дозамовите запашну відбивну.

Кожен відвідувач може відвідати секретну кімнату, де можна не лише зібратись думками, але і глянути у вічі вождю пролетаріату! Щоправда, затримуватись на довго у ній не варто, бо друзі вас можуть запідозрити у незрозумілій політичній орієнтації.

Ненаукова ресторація «Кафедра» гостинно запрошує усіх бажаючих відвідати тематичний заклад, що знаходиться у Тернополі по вулиці Гоголя, 2 (навпроти технічного університету). Чотири затишних зали, великий вибір українських та європейських страв, прийнятні ціни і бездоганний сервіс.

 

   
   
   
   
   

Культура

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією